Jazztko Jelly Jazz grudzień 2013

Jazztko gości Jelly Jazz!07.12.2013 (a potem w każdą sobotę…)

Spaleni Słońcem//OFF Piotrkowska

Piotrkowska 138/140

start: 19:00, finisz: wraz z ostatnim gościem

 

Moi drodzy! Od grudnia 2013 ruszamy w Spalonych z wypiekaniem Jazzteczek nanowo. Imprezy będą odbywać się póki co, w każdą sobotę, a napierwszej imprezie będę miał zaszczyt gościć Petera Isaaca z projektu JellyJazz. Galaretkowy Dżezz to imprezy i audycje radiowe odbywające się w UK od20 lat! Mógłbym się tu rozpisać ze wszystkimi ah i oh, ale myślę, żenajwięcej na jego temat mówi te kilka linków:

www.jellyjazz.com – oficjalna strona projektu

www.mixcloud.com/jellyjazz – mixcloud z genialnymi audycjamiradiowymi Jelly Jazz

www.facebook.com/JellyJazzin – oficjalny fanpage

 

To będzie pierwszy wieczór, czyli na otwarcie gościmy Jelly Jazz.Wspomoże nas też znany Wam już Dj LATE. Kolejne soboty będę wypiekał Jazztka,tak jak i poprzednim razem przede wszystkim sam, chyba że jakiś znajomy zpłytami wpadnie z wizytacją :) Jazztka będą odbywać się w tym samym trybieco ostatnim razem czyli zaczynamy powolutku koło 19:00. Wtedy możecie śmiałonapić się kawy albo czegoś z prądem i pogadać. Bardziej żywo będziepóźniejszymi godzinami. Wtedy znikają stoliki.

do zobaczenia!

Kuki Monstah a.k.a. Jazzteczkowy Potwór

 

p.s.

Ostatni raz Peter grał w Jazzdze w ramach cyklu Soul Confectionery i byłwniebowzięty! Nie chciał wyjść zza gramofonów. Serio haha :) Mamnadzieję, że i tym razem tak będzie. Chłopaki i dziewczyny. Trzeba go dobrzeugościć. Postarajcie się proszę :) Do zobaczenia

WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates